دست و پنجه نرم ضد زنگ

شما در جای مناسب هستید دست و پنجه نرم ضد زنگ.اکنون می دانید که هرچه به دنبال آن می گردید ، حتماً آن را پیدا خواهید کرد DOWELL.ما تضمین می کنیم که اینجاست DOWELL.
این محصول نشان می دهد که منافع زیادی به طور موثر نگه داشتن افراد ایمن از میکروب ها. این کاملا یک محیط راحت را ارائه می دهد..
هدف ما ارائه بالاترین کیفیت است دست و پنجه نرم ضد زنگ.برای مشتریان طولانی مدت ما و ما به طور فعال با مشتریان خود برای ارائه راه حل های موثر و منافع هزینه همکاری خواهیم کرد.
  • DW-1062 فیبر نوری کابل کابل کشی CLIP FTTH تامین کننده لوازم جانبی
    DW-1062 فیبر نوری کابل کابل کشی CLIP FTTH تامین کننده لوازم جانبی
    ازکلیپ کابل فیبر نوریعمدتا برای مدیریت کابل های فیبر نوری متصل به یک سطح، داشتن یک ساختار فک قفل قفل قادر به محافظت از کابل برای نصب پس از نصب به سطح با توجه به اختراع حاضر است. بخش های فک بالا و پایین تر و هر یک از دیافراگم دریافتی گیرنده را تعریف می کنند، یک پیچ اتصال دهنده مکانیکی برای محافظت از کلیپ (و کابل) به سطح نصب وجود دارد.
  • درباره ما
    درباره ما
    گروه صنعتی Dowell یکی از تولید کنندگان لوازم جانبی موبایل موهای سفید در چین است. ما دو زیرمجموعه داریم، یکی از آنها شنژن Dowell Industrial است که سری فیبر نوری را تولید می کند و دیگری Ningbo Dowell Tech است که تولید سیم های قطره سیم و سری های مخابراتی مس را تولید می کند.محصولات ما مربوط به کل سیستم کابل کشی، مانند کابل کشی FTTH، جعبه توزیع، ماژول های LSA و لوازم جانبی است. از طریق تلاش مشترک تمام کارکنان ما، محصولات ما بیش از 100 کشور پذیرفته شده اند. اکثر آنها در پروژه های مخابراتی خود مورد استفاده قرار گرفته اند و ما یکی از مارک های قابل اعتماد در میان شرکت های محلی مخابراتی خود بوده ایم.شرکت ما روح سازمانی "تمدن، وحدت، جستجوی حقایق، مبارزه، توسعه" را تبلیغ می کند، از محصولات با کیفیت ما برای ساخت یک پادشاه مخابراتی جهانی استفاده می کند. با ما پول خود را در امن و کسب و کار خود را در امن!
  • DW-MPO-LD8-M3 MPO به 8 هسته Duplex LC PC OM3 MM فیبر نوری پچ پچ
    DW-MPO-LD8-M3 MPO به 8 هسته Duplex LC PC OM3 MM فیبر نوری پچ پچ
    کاهش بازگشت: 60 دسی بل (8 درجه لهستانی)دوام:<0.30DB تغییر 500 تانکبا استفاده از فرایول سرامیکی دقت بالااز دست دادن درج پایین و از دست دادن بازگشت بالاثبات عالی و تکرار بالاتست اپتیک 100٪ (از دست دادن درج& برگشت ضرر)Patchcords فیبر نوری اجزای تشکیل دهنده تجهیزات و اجزای سازنده در شبکه فیبر نوری هستند. انواع مختلفی با توجه به انواع مختلف اتصال فیبر نوری از جمله FC SV SC LC ST E2000N MTRJ MPO MPO و غیره وجود دارد. با حالت تک (9/125) و Multimode (50/125 یا 62.5 / 125). مواد ژاکت کابل می تواند PVC، LSZH؛ OFNR، OFNP و غیره وجود دارد Simplex، Duplex، چند الیاف چند، فیبر روبان و فیبر بسته نرم افزاری.
  • محبوب 2 SC آداپتور فیبر نوری ترمینال سوکت DOWELL
    محبوب 2 SC آداپتور فیبر نوری ترمینال سوکت DOWELL
    DOWELL DW-1083 فیبر داخل سالن توزیع ترمینال دیوار جعبه سوکت فراهم می کند برنامه های کاربردی و ضوابط تاسیسات تجهیزات با یک محفظه جمع و جور و امن برای اتصال کابل های فیبر در ساخت و ساز مکان های ورودی، دیوارهای ارتباطات، و دیگر محیط های سرپوشیده. این جعبه های کوچک توزیع سبک به طور گسترده ای در شبکه FTTX به کابل قطره اتصال و دستگاه ONU از طریق پورت فیبر استفاده می شود.
  • بند فولاد ضد زنگ DW-1075P با جعبه پلاستیکی
    بند فولاد ضد زنگ DW-1075P با جعبه پلاستیکی
    بند فولاد ضد زنگ، که همچنین به نام نوار فولاد ضد زنگ به عنوان یک راه حل اتصال به عنوان یک راه حل سریع برای اتصال اتصالات صنعتی، لنگر، مجموعه های تعلیق و سایر دستگاه ها طراحی شده استلهستانی ها
  • آداپتور فیبر نوری DW-SAS-A2 SC با تولید کننده شاتر اتوماتیک
    آداپتور فیبر نوری DW-SAS-A2 SC با تولید کننده شاتر اتوماتیک
    آداپتورهای فیبر نوری (همچنین به نام اتصالات فیبر نوری) طراحی شده اند تا دو کابل فیبر نوری را متصل کنند. آنها در نسخه هایی برای اتصال الیاف تک با هم (Simplex)، دو الیاف با هم (دوبلکس) یا گاهی اوقات چهار فیبر با هم (چهارگانه) می آیند.
  • فروش داغ در فضای باز 8 مینی SC فیبر نوری جعبه توزیع Dowell
    فروش داغ در فضای باز 8 مینی SC فیبر نوری جعبه توزیع Dowell
    ●جعبه توزیع فیبر تجهیزات دسترسی کاربر به شبکه دسترسی به فیبر نوری، که دسترسی، تعمیر و حفاظت از حفاظت از کابل نوری توزیع را درک می کند. و این عملکرد ارتباط و خاتمه دادن با کابل نوری خانگی است. این گسترش شاخه های سیگنال های نوری، فیبر اسپلینگ، حفاظت، ذخیره سازی و مدیریت را برآورده می کند.● کل ساختار محصور شده● مواد: PC + ABS، ضد مرطوب، ضد آب، ضد گرد و غبار، ضد پیری.● بستن کابل فیدر و کابل قطره، فیبر اسپلایزنت، فیبر، ذخیره سازی، توزیع ··· و غیره، همه در یک.● کابل، Pigtail، پچ های پچ از طریق مسیر خود را بدون مزاحمت یکدیگر، نوع کاست نوع SC / FC / PLC نصب آداپتور● پانل توزیع را می توان تلنگر کرد، کابل فیدر را می توان در یک راه جام جم قرار داد، آسان برای تعمیر و نگهداری و نصب.● کابینت را می توان به وسیله دیوار نصب شده، مناسب برای هر دو استفاده داخلی و خارجی نصب شده است.
  • فروش داغ 10 جفت سوپر مینی ماژول اسپلینگ بدون ژل Dowell
    فروش داغ 10 جفت سوپر مینی ماژول اسپلینگ بدون ژل Dowell
    ماژول اسپلیسینگ 10 جفت بدون ژل برای اتصال تمام کابل های ارتباطی پلاستیکی (قطر 0.32 - 0.65mm) از طریق اتصال مستقیم، اتصال پل و اتصال چندگانه استفاده می شود. این به طور گسترده ای در مدار ارتباطی استفاده می شود. تماس در تنظیم نوع چنگال و ورق مفصل طراحی شده است، به طوری که اتصال متوقف نخواهد شد. با ماژول CLEAR COVE، برای شناسایی آسان و عیب یابی آسان.
  • DW-250D-A SC APC Assmbly Assembly Mondector
    DW-250D-A SC APC Assmbly Assembly Mondector
    ● آسان عامل، اتصال می تواند به طور مستقیم در ONU استفاده شود، همچنین با قدرت فشرده بیش از 5 کیلوگرم، آن را به طور گسترده ای در پروژه FTTH از انقلاب شبکه استفاده می شود. همچنین استفاده از سوکت ها و آداپتورها را کاهش می دهد، هزینه پروژه را ذخیره کنید.● با 86 سوکت استاندارد و آداپتور، اتصال اتصال بین کابل قطره و پچ پچ ارتباط برقرار می کند. سوکت استاندارد 86 حفاظت کامل را با طراحی منحصر به فرد خود فراهم می کند.● قابل استفاده برای اتصال با کابل داخلی نصب شده فیلد، Pigtail، Patch Cord و تبدیل سیم پچ در اتاق داده و به طور مستقیم در ONU خاص استفاده می شود.
  • گیره تعلیق DW-1095-1 J-HOOK
    گیره تعلیق DW-1095-1 J-HOOK
    ● گیره فولادی گالوانیزه● UV مقاوم در برابر آستین نئوپرن● برای تعلیق تا 150 متر● همه کاره با گزینه های نصب چندگانه● هیچ ابزار خاصی لازم نیست
  • مورد مشتری
    مورد مشتری
    همانند سایر فروشندگان تجارت خارجی در Dowell، هر روز، روز بعد از روز، در مقابل کامپیوتر کار می کند، به دنبال مشتریان، پاسخ دادن، ارسال نمونه ها و غیره. او همیشه به هر مشتری صمیمانه رفتار می کند.
  • DW-1076 فولاد ضد زنگ Bankles Buckles کلیپ های حمل و نقل دست و پنجه نرم
    DW-1076 فولاد ضد زنگ Bankles Buckles کلیپ های حمل و نقل دست و پنجه نرم
    دست و پنجه نرم های فولادی ضد زنگ، دیگر کلیپ های فولادی ضد زنگ، در راه حل های چسبیده با استفاده از باند استفاده می شود تا اتصالات صنعتی را متصل کنند.
با ما تماس بگیرید
فقط به ما نیازهای خود را بگویید، ما می توانیم بیشتر از آنچه شما می توانید تصور کنید.
پیوست:
    chat_online
    زبان دیگری انتخاب کنید
    English English فارسی فارسی Português Português Español Español Polski Polski bahasa Indonesia bahasa Indonesia Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย italiano italiano العربية العربية русский русский français français Deutsch Deutsch
    زبان فعلی:فارسی