VR
امکانات

پچ‌کوردهای فیبر نوری اجزایی برای اتصال تجهیزات و قطعات در شبکه فیبر نوری هستند. با توجه به انواع مختلف کانکتور فیبر نوری انواع مختلفی از جمله FC SV SC LC ST E2000N MTRJ MPO MTP و غیره با حالت تک (9/125um) و چند حالته (50/125 یا 62.5/125) وجود دارد. مواد ژاکت کابل می تواند PVC، LSZH باشد. OFNR، OFNP و غیره. سیمپلکس، دوبلکس، الیاف چندگانه، فن بیرون روبان و فیبر بسته ای وجود دارد.



شرح


مشخصات فنی MPO

مشخصات

استاندارد SM

استاندارد MM

MPO

معمول

حداکثر

معمول

حداکثر

از دست دادن درج

0.2 دسی بل

0.7 دسی بل

0.15 دسی بل

0.50 دسی بل

برگشت ضرر

60 دسی بل (8 درجه پولیش)

25 دسی بل (فلت لهستانی)

دوام

<0.30dB تغییر 500 جفت

<0.20dB تغییر 1000 جفت

نوع فرول موجود است

4، 8، 12، 24

4، 8، 12، 24

دمای عملیاتی

-40 تا +75 درجه سانتیگراد

دمای ذخیره سازی

-40 تا +85 درجه سانتیگراد

مشخصات فنی فن اوت

مشخصات

کامپیوتر تک حالته

APC تک حالته

چند حالته

از دست دادن درج

< 0.2 دسی بل

< 0.3 دسی بل

<0.3dB

برگشت ضرر

> 50 دسی بل

> 60 دسی بل

N/A


تنظیمات نقشه سیمی

سیم کشی مستقیم نوع A
   (مستقیم از وسط)

کل سیم کشی نوع B برگردانده شده است
   (صلیب)

سیم کشی نوع C جفت برگردانده شده
   (جفت متقاطع)

فیبر

فیبر

فیبر

فیبر

فیبر

فیبر

1

1

1

12

1

2

2

2

2

11

2

1

3

3

3

10

3

4

4

4

4

9

4

3

5

5

5

8

5

6

6

6

6

7

6

5

7

7

7

6

7

8

8

8

8

5

8

7

9

9

9

4

9

10

10

10

10

3

10

9

11

11

11

2

11

12

12

12

12

1

12

11



نمایش دادن


        

        

        

        






اطلاعات اولیه
  • سال تاسیس
    --
  • نوع کسب و کار
    --
  • کشور / منطقه
    --
  • صنعت اصلی
    --
  • محصولات اصلی
    --
  • شرکت حقوقی شرکت
    --
  • کل کارکنان
    --
  • ارزش خروجی سالانه
    --
  • بازار صادرات
    --
  • مشتریان همکاری کردند
    --
با ما تماس بگیرید
با بهره گیری از دانش و تجربه بی نظیر ما، بهترین خدمات سفارشی سازی را به شما ارائه می دهیم.

پیام بگذارید

اولین کاری که ما انجام می دهیم این است که با مشتریان خود ملاقات کرده و در مورد اهداف آنها در یک پروژه آینده صحبت کنیم. در طول این جلسه، با خیال راحت ایده های خود را مطرح کنید و سوالات زیادی بپرسید.

پیوست:
    Chat with Us

    درخواست خود را ارسال کنید

    پیوست:
      زبان دیگری انتخاب کنید
      English English فارسی فارسی Português Português Español Español Polski Polski bahasa Indonesia bahasa Indonesia Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย italiano italiano العربية العربية русский русский français français Deutsch Deutsch
      زبان فعلی:فارسی